Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi

Ağcabədi Regional Mədəniyyət İdarəsi

Region haqqında
Təhsil
|

Ağcabədi

Ağcabədi rayon ümumtəhsil məktəbləri və Ağcabədi rayon məktəbəqədər uşaq müəssisələri haqqında   məlumat

 (Məktəblərin nömrəsi,Ünvanı,Direktorun adı, soyadı və atasının adı,İş telefonları) 

Ağcabədi rayon ümumtəhsil məktəbləri haqqında 

Ağcabədi şəhəri 
1.Şəhər 1 saylı tam orta AZ 0400 20 yanvar küçəsi, №25 Kazımova Səadət Kazım qızı (02127)5-00-29
2 Ş.Hüseynov adına şəhər 2 saylı tam orta AZ 0403 Füzuli küçəsi, №39 Əliyev Tahir İldırım oğlu (02127) 5-01-66
3 M.F.Axundov adına şəhər 3 saylı məktəb lisey AZ 0400 F.Əlizadə küçəsi, №1 Zeynalov Tofiq Əsgər oğlu (02127) 5-00-49
4 S.Vurğun adına şəhər 4 saylı tam orta AZ 0403 E.Sadıqov küçəsi, №113 Əliyev Sadiq Zamil oğlu (02127) 5-10-22
5 M.Əsədov adına 5 saylı tam orta AZ 0402 S.Cəmşidov küçəsi, №41 Rəhimova Solmaz Cəlal qızı (02127) 5-01-18
6 Şəhər 6 saylı tam orta AZ 0404 N.Abdullayev küçəsi, №145 Bədəlov Əli Mehdi oğlu (02127) 5-51-46
7 Ü.Hacıbəyov adına şəhər 7 saylı tam orta AZ 0404 Vaqif küçəsi, №2 Musayev Polad Fədail oğlu (02127) 5-18-03
8 C.İbrahimov adına şəhər 8 saylı tam orta AZ 0403 B.Sərdarov küçəsi, №91 Qasımov Anar Yaşar oğlu (02127) 5-10-20
9 Şəhər 9 saylı tam orta AZ 0400 Ü.Hacıbəyli pr, №1 Əsədov Muxtar Sərxan oğlu (02127) 5-33-97
10 M.Aranlı adına şəhər 11 saylı tam orta AZ 0400 H.Əliyev pr, №215 Hacıyev Eynulla Nadir oğlu (02127) 5-04-99
11 Ə.Alıyev adına şəhər 12 saylı tam orta AZ 0400 İ.Qayıbov küçəsi, №27 Tağıyeva Məlahət İsa qızı (02127) 5-34-39
Hindarx qəsəbəsi
1 E.İsmayılov adına Hindarx qəsəbə 1 saylı tam orta AZ 0415 Hindarx qəsəbə Qarayev Qaryağdı Kərəm oğlu (02127)3-15-90
2 X.Həsənov adına Hindarx qəsəbə 2 saylı ümumi orta AZ 0415 Hindarx qəsəbə Rəhimov Rəşad Akif oğlu
(02127) 3-15-31
3 Q.Əliyev adına Hindarx qəsəbə 3 saylı ümumi orta AZ 0415 Hindarx qəsəbə Zeynalova Kəmalə Qənimət qızı (02127) 3-14-94
Ağabəyli kəndi
1 Ağabəyli kənd ümumi orta AZ 0433 Ağabəyli kənd Səlimova Ballı Tofiq qızı -
Aran kəndi 
1 O.Mirzəyev adına Aran kənd 2 saylı ümumi orta AZ 0432 Aran kənd Mehtiyev Yavər İsa oğlu (02127) 6-82-41
2 A.Hüseynzadə adına Aran kənd 3 saylı ibtidai AZ 0432 Aran kənd Məmmədova Quba Koroğlu qızı -
Avşar kəndi
1 N.Gəncəvi adına Avşar kənd 1 saylı tam orta AZ 0411 Avşar kənd Cəfərov Yasin Seymur oğlu (02127) 7-43-46
2 N.Abdullayev adına Avşar kənd 2 saylı tam orta AZ 0411 Avşar kənd Ələkbərov Kərim Yaqub oğlu (02127) 7-46-87
3 Avşar kənd 3 saylı ümumi orta AZ 0411 Avşar kənd Əliyeva Günay Məhərrəm qızı (02127) 7-43-46
Aşağı Avşar kəndi
1 H.Səfərov adına Aşağı Avşar kənd ümumi orta AZ 0417 Aşağı Avşar Quliyev Elşən Əliağa oğlu 275-00-17
Arazbar kəndi
1 C.Həsənov adına Arazbar kənd ümumi orta AZ 0422 Arazbar kənd Məmmədova Cəmilə Xasay qızı (02127) 3-54-52
Boyat kəndi
1 H.Əliyev adına Boyat kənd tam orta AZ 0412 Boyat kənd Allahverdiyev Həsən Hüsən oğlu (02127)3-83-82
Biləğan kəndi
1 F.Kərimov adına Biləğan kənd tam orta AZ 0412 Biləğan kənd Hüseynov Xaliq Sabir oğlu (02127) 3-85-37
Cəfərbəyli kəndi
1 Cəfərbəyli kənd tam orta AZ 0434 Cəfərbəyli kənd Atakişiyev Valeh Yaqub oğlu (02127) 7-12-10
Hacıbədəlli kəndi
1 Hacıbədəlli kənd tam orta AZ 0414 Hacıbədəlli kənd Feyzullayev Feyzulla Arif oğlu (02127) 7-32-17
Hüsülü kəndi
1 C.Həsənov adına Hüsülü kənd tam orta AZ 0416 Hüsülü kənd Fətəliyev Xanlar Məhəmməd oğlu (02127) 9-12-21
Hacılar kəndi
1 E.Rüstəmov adına Hacılar kənd tam orta AZ 0412 Hacılar kənd Rüstəmov Arif Rüstəm oğlu (02127) 3-86-94
Gələbədin kəndi 
1 R.Abbasov adına Gələbədin kənd tam orta AZ 0413 Gələbədin kənd Yusifov Mürsəl Mehralı oğlu (02127) 9-84-17
Xocavənd kəndi
1 S.Hüseynov adına Xocavənd 1 saylı kənd tam orta AZ 0417 Xocavənd kənd İbrahimov Zahir Tofiq oğlu (02127) 7-22-34
2 T.Əliyev adına Xocavənd kənd 2 saylı tam orta AZ 0417 Xocavənd kənd Kərimova Leyla Şükür qızı -
3 Xocavənd kənd 3 saylı ümumi orta AZ 0417 Xocavənd kənd Quliyeva Müzəyyəm İbiş qızı -
İmamqulubəyli kəndi
1 S.Kərimov adına İmamqulubəyli kənd tam orta AZ 0415 İmamqulubəyli kənd Əliyeva Bəsti Şahbaz qızı (02127) 3-06-40
Qaravəlli kəndi
1 Ş.Məhərrəmov adına Qaravəlli kənd tam orta AZ 0421 Qaravəlli kənd Sarıyev Ağabala Qaraxan oğlu (02127) 9-62-25
Qiyaməddinli kənd orta məktəbi
1 Qiyaməddinli kənd tam orta AZ 0413 Aşağı Qiyaməddinli kənd Vəliyev Şamil Kamil oğlu (02127) 9-84-13
Qaradolaq kəndi
1 H.Məmmədov adına Qaradolaq kənd 1 saylı tam orta AZ 0420 Qaradolaq kənd Abbasov Abbas Şəmil oğlu (02127) 6-93-76
2 Qaradolaq kənd 2 saylı ümumi orta AZ 0420 Qaradolaq kənd Quliyev Ruslan Aslan oğlu (02127) 6-94-51
Qaraxanlı kəndi
1 Qaraxanlı kənd tam orta AZ 0412 Qaraxanlı kənd Sultanova Afət Paşa qızı (02127) 3-87-90
Kəbirli kəndi
1 M.Ə.Sabir adına Kəbirli kənd tam orta AZ 0418 Kəbirli kənd Yusifova Ceyran Qədir qızı (02127) 6-62-40
Köyük kəndi
1 Köyük kənd tam orta AZ 0435 Köyük kənd Əliyeva Pəri Maqsud qızı (02127) 9-23-01
Kürdlər kəndi
1 A.Sultanov adına Kürdlər kənd tam orta AZ 0419 Kürdlər kənd Musayev Fidail Paşa oğlu (02127) 3-54-49
Kəhrizli kəndi
1 C.Məmmədquluzadə adına Kəhrizli kənd tam orta AZ 0419 Kəhrizli kənd Məmmədova Xatirə Əli qızı (02127) 3-42-11
Mehrablı kəndi
1 Mehrablı kənd tam orta AZ 0423 Mehrablı kənd Dəmirova Səriyyə Həsən (02127) 6-72-13
2 Mehrablı kənd 2 saylı ümumi orta AZ 0423 Mehrablı kənd Azadov Bəxtiyar Şəmil oğlu -
Minəxorlu kəndi
V.Məlikov adına Minəxorlu kənd tam orta AZ 0424 Minəxorlu kənd Məlikov Amil Əkbər oğlu (02127) 3-63-25
Muğanlı kəndi 
1 S.Quliyev adına Muğanlı kənd tam orta AZ 0425 Muğanlı kənd Ağayeva Reyhan Mülük qızı (02127) 9-52-35
Nəcəfqulubəyli kəndi
1 R.İbrahimov adına Nəcəfqulubəyli kənd tam orta AZ 0400 Nəcəfqulubəyli kənd Hüseynov Qalib İman oğlu (02127) 7-62-40
Pərioğullar kəndi
1 Pərioğullar kənd tam orta AZ 0426 Pərioğullar kənd Usubov Fəxrəddin Sacəddin oğlu (02127) 7-35-92
Poladlı kəndi
1 Poladlı kənd tam orta AZ 0428 Poladlı kənd Mustafayeva Əfiqə Bəyməmməd qızı (02127) 3-92-84
Rəncbərlər kəndi
M.Həsənov adına Rəncbərlər kənd tam orta AZ 0416 Rəncbərlər kənd Həsənov İsmayıl Qulu oğlu (02127) 9-12-38
Sarıcalı kəndi
1 M.Uluxanov adına Sarıcalı kənd tam orta AZ 0428 Sarıcalı kənd Məmmədova Sevinc Ələsgər qızı (02127) 3-32-53
Salmanbəyli kəndi
1 Ə.Məmmədov adına Salmanbəyli kənd tam orta AZ 0427 Salmanbəyli kənd Novruzova Xavər Məmməd qızı (02127) 7-54-00
Sarvanlar kəndi
1 Sarvanlar kənd ümumi orta AZ 0419 Sarvanlar kənd Babayev Hacıəli Şahlar oğlu (02127) 3-54-51
Şahsevən kəndi
1 Şahsevən kənd tam orta AZ 0435 Şahsevən kənd Həsənov Tahir Tapdıq oğlu (02127) 9-53-86
Şənlik kəndi
1 E.Məmmədov adına Şənlik kənd tam orta AZ 0429 Şənlik kənd Bayramov Məhiş Abbasəli oğlu (02127) 7-72-05
Şərəfxanlı kəndi
1 C.Cəfərov adına Şərəfxanlı kənd tam orta AZ 0433 Şərəfxanlı kənd İbrahimov Elman İsmayıl oğlu (02127) 3-22-08
Təzəkənd kəndi
1 V.Cəfərov adına Təzəkənd kənd tam orta AZ 0425 Təzəkənd kənd (Şahsevən) Bəylərov Bəxtiyar Səyyaf oğlu (02127) 9-54-09
2 C.Quliyev adına Təzəkənd kənd tam orta AZ 0430 Təzəkənd kənd Quliyev Mürşüd Yusif oğlu (02127) 9-33-04
Taynaq kəndi
R.Quliyev adına Taynaq kənd tam orta AZ 0428 Taynaq kənd Məmmədov Ələsgər Cəmil oğlu (02127) 3-32-88
1 Yeni Qaradolaq kəndi
M.Füzuli adına Yeni Qaradolaq kənd tam orta AZ 0431 Yeni Qaradolaq kənd İsmayılov Tahir Hüsü oğlu (02127) 6-53-91
Yuxarı Qiyaməddinli kəndi
1 A.Mustafayev adına Yuxarı Qiyaməddinli kənd tam orta AZ 0412 Yuxarı Qiyaməddinli kənd Hacıyeva Zülfiyyə Əli qızı (02127) 3-72-09


 

Ağcabədi rayon məktəbəqədər uşaq müəssisələri haqqında

 

Ağcabədi şəhəri
1 Ağcabədi şəhər 1 saylı körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0403 Ağcabədi şəhər Rasim Tagıyev 50 AZ 0403 Ağcabədi şəhər Rasim Tagıyev 50 Namazova Günay Rasim qızı
2 Ağcabədi şəhər 2 saylı körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0400 Ağcabədi şəhər Ü. Hacıbəyli pros. 80 AZ 0400 Ağcabədi şəhər Ü. Hacıbəyli pros. 80 Həsənova Səadət Həsən qızı
3 Ağcabədi şəhər 3 saylı körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0400 Ağcabədi şəhər F. Əlizadə 81 AZ 0400 Ağcabədi şəhər F. Əlizadə 81 Rəhimova Kifayət Calal qızı
4 Ağcabədi şəhər 4 saylı körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0402 Ağcabədi şəhər Ş. Cəmşidov 50 AZ 0402 Ağcabədi şəhər Ş. Cəmşidov 50 Fətullayeva Elnarə İbrahim qızı
5 Ağcabədi şəhər 5 saylı körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0400 Ağcabədi şəhər Nəsimi 109 AZ 0400 Ağcabədi şəhər Nəsimi 109 Hüseynova Şərafət Məmmədəli qızı
6 Ağcabədi şəhər 6 saylı körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0404 Ağcabədi şəhər H. Əliyev 533 AZ 0404 Ağcabədi şəhər H. Əliyev 533 Ağamirova Jalə Qamət qızı
7 Ağcabədi şəhər 7 saylı körpələr evi- uşaq bağçası AZ 0404 İsmət Qayıbov 29 AZ 0404 İsmət Qayıbov 29 Qurbanova Məhluqə İsa qızı
Hindarx qəsəbəsi
1 Hindarx qəsəbə 1 saylı körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0415 Hindarx qəsəbəsi AZ 0415 Hindarx qəsəbəsi Agayeva Hicran Bəhmən qızı
Ağabəyli kəndi
1 Ağabəyli kənd uşaq bağçası AZ 0433 Ağabəyli kəndi AZ 0433 Ağabəyli kəndi Quliyeva Ruzigar Bahadur qızı
Aran kəndi 
1 Aran kənd 1 saylı kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0432 Aran kəndi AZ 0432 Aran kəndi Şirəliyeva Çiçək Vilayət qızı
2 Aran kənd 2 saylı kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0432 Aran kəndi AZ 0432 Aran kəndi Mamedova Rəna Məhəmmədəli qızı
3 Aran kənd 3 saylı körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0432 Aran kəndi AZ 0432 Aran kəndi Quliyeva Nuridə Şahlar qızı
Araz kəndi
1 Araz kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0418 Araz kəndi AZ 0418 Araz kəndi Həsənova Cəmilə Həsənqulu qızı
Boyat kəndi
1 Boyat kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0412 Boyat kəndi AZ 0412 Boyat kəndi Hüseyinova Leyla İsa qızı
Biləğan kəndi 
1 Biləğan kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0412 Bilağan kənd AZ 0412 Bilagan kənd Hüseynova Yaqut Zakir qızı
Hacıbədəlli kəndi
1 S. Vurgun adına kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0414 Hacıbədəlli kəndi AZ 0414 Hacıbədəlli kəndi Məlikova Tərlan Ziyad qızı
2 Rizvan Nagıyev adına Hacıbədəlli kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0414 Hacıbədəlli kəndi AZ 0414 Hacıbədəlli kəndi Şirinova Sayalı İsrail qızı
Hüsülü kəndi
1 Aşağı Hüsülü kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0416 Hüsülü kəndi AZ 0416 Hüsülü kəndi Xəlilova Aybəniz Osman qızı
2 Yuxarı Hüsülü kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0416 Hüsülü kəndi AZ 0416 Hüsülü kəndi Əliyeva Gövhər Dərgah qızı
Hacılar kəndi
1 Hacılar kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0412 Hacılar kəndi AZ 0412 Hacılar kəndi Abbasova Aybəniz Qaryağdı qızı
Gələbədin kəndi 
1 Gələbədin kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0413 Gələbədin kəndi AZ 0413 Gələbədin kəndi İsmayılova Aybəniz Qaraxan qızı
İmamqulubəyli kəndi
1 İmamqulubəyli kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0415 İmamqulubəyli kəndi AZ 0415 İmamqulubəyli kəndi Kərimova Fəxrəndə Rəhbər qızı
Qaradolaq kəndi
1 Qaradolaq kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0420 Qaradolaq kəndi AZ 0420 Qaradolaq kəndi Namazova Mahizər Aslan qızı
Qaraxanlı kəndi
1 Qaraxanlı kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0412 Qaraxanlı kəndi AZ 0412 Qaraxanlı kəndi Məmmədova Səba İdris qızı
Köyük kəndi
1 Köyük kənd uşaq bağçası AZ 0435 Köyük kəndi AZ 0435 Köyük kəndi Salmanova Nüşabə Salman qızı
Kürdlər kəndi
1 Kürdlər kənd körpələr evi- uşaq bağçası AZ 0419 Kürdlər kəndi AZ 0419 Kürdlər kəndi Məhərrəmova Aynur Bəhlul qızı
Mehrablı kəndi
1 Mehrablı kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0423 Mehrablı kəndi AZ 0423 Mehrablı kəndi Quliyeva Sara Sarı qızı
Minəxorlu kəndi
1 Minəxorlu kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0424 Minəxorlu kəndi AZ 0424 Minəxorlu kəndi Fərəcova Südabə Şiraslan qızı
Pərioğullar kəndi
1 Pəriogullar kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0426 Pəriogullar kəndi AZ 0426 Pəriogullar kəndi Həsənova Səkinə Əli qızı
Salmanbəyli kəndi
1 Salmanbəyli kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0427 Salmanbəyli kəndi AZ 0427 Salmanbəyli kəndi Qasımova Sahilə Məhəmməd q
Şənlik kəndi
1 V. Ağayev adına Şənlik kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0429 Şənlik kəndi AZ 0429 Şənlik kəndi Quluyeva Zeynəb Əfqan qızı
Şərəfxanlı kəndi
1 Şərəfxanlı kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0433 Şərəfxanlı kəndi AZ 0433 Şərəfxanlı kəndi Cəfərova Mina Tapdıq qızı
Şahsevən Təzəkənd kəndi
1 Şahsevən Təzəkənd kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0425 Təzəkənd kəndi AZ 0425 Təzəkənd kəndi Məmmədova Aidə Yusif qızı
Yeni Qaradolaq kəndi
1 Yeni Qaradolaq kənd körpələr evi-uşaq bağçası AZ 0431 Yeni Qaradolaq kəndi AZ 0431 Yeni Qaradolaq kəndi Quluyeva Gülşən Əvəz qızı